Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Projekty | NEO Homes

Bydlení bez prodlení

Aktuální nabídka nových domů

Naše rodinné domy se vyznačují chytře řešenými dispozicemi s dostatkem úložných prostor, mimořádně energeticky úsporným provedením a příznivými cenami. Pečlivě vybíráme lokalitu, aby byla klidná, atraktivní a zároveň dostupná. Preferujeme prosluněné pozemky a zahrady pro opravdový relax.

Kvalita projektů se projevuje hlavně důkladnou přípravou: správná orientace a umístění domu, kvalitní stavební a konstrukční materiály, čistý moderní design a vysoké standardy vnitřního vybavení domu bez navyšování rozpočtů. Upřednostňujeme bezbariérovost, přímé vstupy na terasu a využívání obnovitelných zdrojů energie. Předáváme dům na klíč nebo umožňujeme vstupovat do projektu v konkrétních fázích pro návrhy vlastních řešení.


Nově pro vás připravujeme také rodinné domy i v Dětmarovicích. Zde můžete těšit na klasické rodinné domy, ale také nově dvojdomy. Jednotlivé domy pro vás opět navrhujeme v moderním stylu a také v nejvyšší energetické třídě s cílem minimalizovat budoucí náklady.
TYTO DOMY MŮŽETE REZERVOVAT PRÁVĚ NYNÍ.
Na vyžádání Vám rádi poskytneme více informací včetně zajištění předběžných rezervací.
DETAIL DOMŮ

Aktuálně připravované projekty

Projekt Těrlicko POD PEKLEM se pyšní sedmi zděnými domy se zahradami o rozloze až 1 150 m2. Tento projekt nabízí exkluzivní domy 5kk nebo 4kk. Každý dům má svou vlastí zahradu, parkovací stání s přístřeškem nebo garáží a terasou. Domy jsou vybaveny tepelným čerpadlem.
TYTO DOMY MŮŽETE REZERVOVAT V 1. POLOVINĚ ROKU 2024.
Na vyžádání Vám rádi poskytneme více informací včetně zajištění předběžných rezervací.
detail domů

Ukončené projekty prodané domy

Připravujeme pro vás projekt nových rodinných domů v lokalitě Dolní Žukov, která se vyznačuje výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností do okolních měst. Domy navrhujeme v nejvyšší energetické třídě s cílem minimálních budoucích nákladů a moderním architektonickým řešením.
Projekt VYPRODÁN.
Na vyžádání Vám rádi poskytneme více informací včetně zajištění předběžných rezervací.
Detail domů
Nové domy na okraji Orlové v klidné zástavbě rodinných domů jsou situovány pro maximální volnost pohybu. Kromě prostorného obývacího pokoje s krbem a kuchyňským koutem jsou v domě tři pokoje, které zajistí soukromí každému, kdo se v domácnosti nachází. Projekt DOMY ORLOVÁ nabízí dva domy o výměře 105 m2, které jsou projektovány v energeticky úsporném standardu.
Projekt VYPRODÁN.
Detail domů
Nové domy poblíž Těrlické přehrady s krásnými výhledy na Beskydy a hezkou zahradou jsou zasazeny do klidné lokality Hradiště pod Babí horou s rychlou dostupností do okolních měst a dostatečnou občanskou vybaveností. Celý projekt využívá výhod jižního svahu, nabízí dvě terasy s přímým vstupem do zahrady a je optimalizován na snadnou údržbu v rámci nízkoenergetických standardů.
Projekt VYPRODÁN.
detail domů