Bydlení bez prodlení

Aktuální nabídka nových domů

Naše rodinné domy se vyznačují chytře řešenými dispozicemi s dostatkem úložných prostor, mimořádně energeticky úsporným provedením a příznivými cenami. Pečlivě vybíráme lokalitu, aby byla klidná, atraktivní a zároveň dostupná. Preferujeme prosluněné pozemky a zahrady pro opravdový relax.

Kvalita projektů se projevuje hlavně důkladnou přípravou: správná orientace a umístění domu, kvalitní stavební a konstrukční materiály, čistý moderní design a vysoké standardy vnitřního vybavení domu bez navyšování rozpočtů. Upřednostňujeme bezbariérovost, přímé vstupy na terasu a využívání obnovitelných zdrojů energie. Předáváme dům na klíč nebo umožňujeme vstupovat do projektu v konkrétních fázích pro návrhy vlastních řešení.


Nové domy na okraji Orlové v klidné zástavbě rodinných domů jsou situovány pro maximální volnost pohybu. Kromě prostorného obývacího pokoje s krbem a kuchyňským koutem jsou v domě tři pokoje, které zajistí soukromí každému, kdo se v domácnosti nachází. Projekt DOMY ORLOVÁ nabízí dva domy o výměře 105 m2, které jsou projektovány v energeticky úsporném standardu.
TYTO DOMY MŮŽETE REZERVOVAT PRÁVĚ NYNÍ.
Na vyžádání Vám rádi poskytneme více informací včetně zajištění předběžných rezervací.
Detail domů
Připravujeme pro vás projekt nových rodinných domů v lokalitě Dolní Žukov, která se vyznačuje výbornou občanskou vybaveností a dopravní dostupností do okolních měst. Domy navrhujeme v nejvyšší energetické třídě s cílem minimálních budoucích nákladů a moderním architektonickým řešením.
TYTO DOMY SI MŮŽETE REZERVOVAT V 2. POLOVINĚ ROKU 2021.
Na vyžádání Vám rádi poskytneme více informací včetně zajištění předběžných rezervací.
Detail domů

Ukončené projekty prodané domy

Nové domy poblíž Těrlické přehrady s krásnými výhledy na Beskydy a hezkou zahradou jsou zasazeny do klidné lokality Hradiště pod Babí horou s rychlou dostupností do okolních měst a dostatečnou občanskou vybaveností. Celý projekt využívá výhod jižního svahu, nabízí dvě terasy s přímým vstupem do zahrady a je optimalizován na snadnou údržbu v rámci nízkoenergetických standardů.
detail domů