Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Financování | NEO Homes

Financování

Náš finanční poradce neustále sleduje aktuální vývoj všech finančních produktů na trhu. Proto vám dokáže zařídit výhodné úrokové sazby hypotéky, veškerá pojištění i řešení nestandardních finančních situací.


Eva Szlaur

Mob: 733 627 299 II E-mail: eva.szlaur@bcas.cz
Jsem finančním konzultantem a pracuji v oboru, který se neustále rozvíjí. Pracuji ve společnosti Broker Consulting,, a ta je již 22 let lídrem inovací na finančním a realitním trhu s obsáhlým portfoliem a služeb s přidanou hodnotou. Mým posláním je už 6 let přinášet klientům peníze do rozpočtu navíc a být jejich průvodcem k finanční nezávislosti. Pracuji komplexně a to zahrnuje také následný servis a péči, současně obstarávám přes 200 klientů. Svým klientům pomáhám vyznat se ve složitém světě finančních produktů.

Specializuji se na oblast
  • - bydlení (hypoteční úvěry, úvěry stavebních spořitelen, investic)
  • - úvěry (spotřebitelské, refinancování, konsolidace)
  • - renty (předdůchodu a předčasného důchodu)
  • - investic a spoření
  • - zajištění (životní a neživotní pojištění)

Připravuji nabídky napříč celým finančním trhem, které spolu následně konzultujeme a volíme řešení na míru. Dokážu pro Vás vyjednat cenově i obsahově výhodnější nabídku, lepší úrokovou sazbu a podmínky u hypotečního úvěru, zlevnit Vám vaše dosavadní závazky.
Více informací

NEJLEPŠÍ HYPOTÉKA

Za vás porovnáme nabídku hypotečních úvěrů všech bankovních institucí na trhu a vybereme pro vás tu nejvhodnější hypotéku. Zajistíme VIP úrokové sazby.

CHYBÍ 20% ZÁKLAD?

Víme si rady i v případě, že nemáte požadovanou částku, abychom mohli zřídit hypotéku. Pomůžeme si jednoduše úvěrem ze stavebního spoření.

CO STÁVAJÍCÍ VÝDAJE?

Poradíme vám, jak skloubit vaše stávající výdaje a závazky s hypotékou, abyste všechny vaše budoucí výdaje hravě zvládli.

RYCHLEJŠÍ SPLÁTKY

Ukážeme vám cestu k tomu, jak pomocí investic dosáhnout rychlejšího úmoru hypotečního úvěru.

POJIŠTĚNÍ A REZERVA

K hypotečnímu úvěru vyřídíme i pojištění nemovitosti, pojištění neschopnosti splácení a finanční rezervu. Minimalizujeme vaše budoucí rizika.

ZÁZNAM V REGISTRECH?

Máme řešení i pro ty, co mají hypotéku na hraně nebo záznam v registrech. Známe další možnosti, jak finance na dům získat.