Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Proč s námi | NEO Homes

Nadstandardní servis

Proč s námi?

Bude to pro vás komfortní a bez starostí. Vyberete si dům, doladíme design, zajistíme Vám nejvýhodnější hypotéku, prodáme Vaše stávající nemovitosti a nabídneme doplňkové vybavení domu.


KOMPLEXNÍ SERVIS

Zajišťujeme klientům komplexní servis od naší první schůzky až po předání nemovitosti. Chceme, aby se zájemci o dům cítili příjemně, plnili si svá přání, mohli rychle bydlet bez časového prodlení, vyhnuli se riziku převýšení rodinného rozpočtu a byli maximálně spokojení.

DESIGN NA MÍRU

Každému klientovi umožňujeme výběr vnitřního vybavení moderního standardu dle katalogu (dveře, podlahy, obklady, dlažby apod.). V rámci nadstandardních služeb konzultujeme s klientem design interiéru i formou vizualizací. V případě rezervace domu ještě před zahájením jeho výstavby lze provést také dispoziční úpravy půdorysu.

FINANCOVÁNÍ

Prověříme aktuální nabídky všech hypotečních ústavů na trhu a předložíme vám nejlepší možnou variantu financování nemovitosti v souladu s vaším životním stylem i vašimi dosavadními závazky. Naši specialisté neustále sledují vývoj bankovnictví a porovnávají všechny nabídky.

ZÁRUKY

Věnujeme se svým zákazníkům i po předání nemovitosti v rámci záručního servisu. V případě potřeby jsme s nimi stále v kontaktu.

VAŠE STÁVAJÍCÍ NEMOVITOST

Postaráme se o prodej vaší stávající nemovitosti bez provizí realitním kancelářím nebo od vás nemovitost rovnou odkoupíme a převezmeme tak veškerá rizika prodeje na sebe.

NADSTANDARDNÍ SLUŽBY: doplňkové vybavení domu

Vybavíme dům nadstandardem od nábytku přes kuchyně až po různé technické vymoženosti. Navrhneme s architektem design interiéru domu nebo zahrady a dodáme další luxusní řešení: prvky inteligentního řízení domácnosti, úsporná opatření (např. fotovoltaická elektrárna), přístřešky pro auta či třeba sklady pro nářadí.