Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator O nás | NEO Homes

NEO homes developement s. r. o.

KDO JSME

V oboru nemovitostí a výstavby se pohybujeme už víc než 15 let. Máme zkušenosti nejen s různými typy domů, ale také s velkými nadnárodními projekty. Svůj pohled nyní zaměřujeme na optimalizované rodinné domy v rámci zajímavých lokalit a cen. Nezakládáme sídliště ani satelity, ale dopřáváme lidem klidné a plnohodnotné bydlení blízko přírody.

NÁŠ TÝM

Za každým projektem stojí tým zkušených specialistů, od investora, architekta, projektanta, statika, stavebního vedoucího, projektového manažera až po dílčího řemeslníka. Ti se od začátku starají o váš komfort bydlení. Osobně se ale setkáte spíše s naším prodejním manažerem a jednatelkou společnosti. Proto se vám blíže představují.

Ing. Renáta Zahl Havelková

Jednatelka společnosti a projektová manažerka

Robert Blatoň

Manažer nákupu a prodeje

„Již od roku 2009 provázím klienty procesem prodeje a nákupu nemovitostí. Mám dlouholetou praxi v oboru realit i zákaznickém servisu. Má hlavní specializace je nákup-prodej pozemků a rodinných domů. Mou snahou je poskytnout klientovi maximální komfort během celého procesu. Vždy se řídím heslem slíbím jen to co splním. Budu zde vždy pro vás.“ Robert Blatoň

„Stavby mě vždy fascinovaly, proto jsem hned věděla, jak se budu profilovat. Už jedenáct let řídím developerské projekty rezidenční i průmyslové výstavby v ČR a zahraničí. Mým motem je pomocí perfektní organizace dosáhnout nejlepší možné kvality, aby byl spokojený nejen zákazník, ale také já. Ráda se dívám kupředu a mé oblíbené téma je efektivní bydlení po stránce finanční i kvalitativní. Baví mě moderní technologie, u nichž není třeba dělat žádné kompromisy mezi designem, cenou a komfortem.“ Renáta Zahl Havelková

JAK PRACUJEME

Umíme vás provést celým procesem tak, abychom vám poskytli maximální komfort od první prohlídky rodinného domu, během výběru jeho designu až po předání klíčů od vysněného bydlení. Rádi vám zajistíme i nadstandardní služby, jako je výhodné financování, prodej či odkup stávající nemovitosti a interiér domu šitý na míru.

1

PRVNÍ KONTAKT

Domluvíme si schůzku a prohlídku nemovitosti. Přitom zjistíme, jaká jsou vaše přání a představy o bydlení.

2

DESIGN INTERIÉRU

Zkompletujeme s vámi finální design domu a připravíme časový harmonogram. Zahrneme do plánu i doprovodné služby a rezervujeme dům.

3

DOKONČENÍ DOMU

Dokončíme stavbu domu podle navrženého designu a pomůžeme vám porovnat nabídky finančního trhu a vyřídit hypotéku.

4

PŘEDÁNÍ NEMOVITOSTI

Vyřídíme s vámi podpis kupní smlouvy, doplatek kupní ceny a předáme vám klíče od vašeho nového bydlení