Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Domy Žukov | NEO Homes

Domy Žukov


Nové zděné domy v Dolním Žukově

Toužíte po klidném bydlení ve snadno dostupné lokalitě? Pak vás jistě nadchne projekt DOLNÍ ŽUKOV. Obec Dolní Žukov spadající pod Český Těšín potěší všechny, kteří mají rádi soukromí, ale také občanskou vybavenost. V Dolním Žukově jsme pro vás připravili tři rodinné domy se zahradou, parkovacím stáním a terasou. Domy byly naprojektovány, aby si všichni členové domácnosti byli blízko, ale zároveň měl každý své soukromí. Díky prostornému obývacímu pokoji s francouzským oknem a přímým východem do zahrady si můžete užívat volnost i čerstvý vzduch. Pokud máte rádi vaření jistě vás potěší prostor pro velký kuchyňský kout, který je připraven i pro ty nejnáročnější hospodyně nebo profesionální kuchaře. Domy o dispozici 4+kk disponují také třemi prostornými pokoji, kde lze vytvořit romantickou ložnici, dětský pokoj nebo také zázemí pro pracovnu či kancelář. U domu najdete také prostorné parkovací stání pro 2 auta i další návštěvy, velká panoramatická okna a další velmi propracované detaily, kterém vám bydlení v domě zpříjemní. Náš tým nepolevil ani při navrhování koupelny, právě tu jsme navrhovali s předními designéry, a tak se můžete těšit na moderní design, který se vám jen tak neokouká. Na přední příčky kromě kvality klademe také úspornost domů, všechny energetické záležitosti jsme proto konzultovali s odborníky na energie a podařilo se nám docílit energeticky úsporného standardu.


Maximum místa pro pohyb, otevřený strop pro nevšední zážitek

Obývací pokoj a kuchyň jsme vám již představili, stejně tak 3 další pokoje dále však v domě najdete také předsíň, technickou místnost, velkou koupelnu s vanou a toaletou a také samostatné WC. Naše domy jsou jedinečné, a to potvrzujeme i nyní, připravili jsme otevřený strop v obývacím pokoji, kterým je spojen s kuchyňským koutem. Otevřený strop vám dodá pocit volnosti a pohled nahoru pro vás vždy bude zážitkem, který vám nezevšední. Pokud si budete chtít vypít kávu nebo se v teplých dnech rozhodnete grilovat jistě vás potěší také prostorná terasa. Na domu jsme si dali záležet i z venku, zvolili jsme okna a střechu tvořenou falcovanou krytinou v nadčasové antracitové barvě. Venkovní plochy jsme přizpůsobili moderním požadavkům pomocí zámkové dlažby a samotný dům je také rozšířen o parkovací stání.

Tři zděné rodinné domy 4+kk se zahradou o velikosti 789 m2, 815 m2 a 751 m2 se nachází v obci Dolní Žukov, která je částí města Český Těšín (okres Karviná). Město Český Těšín se nachází u hranic s polskou republikou, a tak se kdykoliv můžete vypravit také na trhy nebo procházku do historického města Cieszyn. Z Českého Těšína se navíc rychle a pohodlně dostanete také do větších okolních měst jako je Třinec, Karviná nebo Havířov. Jistě vás také potěší občanská vybavenost města. V Českém Těšína najdete divadlo, krytý bazén, sportovní areál nebo veterinární kliniku, která bude hýčkat o vaše mazlíčky.

Zděné bungalovy o ploše 105 m2 jsou projektovány v energeticky úsporném standardu třídy A včetně oken s šestikomorovými izolačními trojskly, aby byla v budoucnu zajištěna výrazná úspora nákladů na provoz a vytápění oproti běžnému standardu. Velkou výhodou domů je podlahové vytápění po celé ploše domu. Všechny, kteří by si rádi dopřáli klidné večery u krbu máme také navíc připraven komín. Samozřejmostí jsou už i tepelná čerpadla. Energetická nenáročnost a módní trendy domu tak ušetří v budoucnu náklady domácnosti a souznít budou také s životním prostředím.


A jak vypadá lokalita kolem domů? Podívejte se sami...

Tyto domy si můžete již nyní rezervovat.


Neplatíte nic navíc!

S námi ušetříte hned od začátku, protože neplatíte žádné provize realitním kancelářím. Zároveň neztrácíte čas výstavbou domu a můžete se téměř ihned nastěhovat. Dokonce nabízíme ještě jednu službu navíc – prodáme vaše stávající nemovitosti nebo je rovnou odkoupíme a převezmeme všechna rizika prodeje na sebe.


Rychlá dostupnost do okolních měst

 • 10 min do Karviné autem
 • 10 min do Třince autem
 • 15 min do Havířova autem
 • 15 min do Frýdku místku
 • 30 min do Ostravy autem

Atraktivní místa v okolí domů

 • Těšínské divadlo 5 minut autem
 • Centrum Český Těšín 5 minut autem
 • Krytý bazén 5 minut autem
 • Archeopark Chotěbuz – Podobora 10 minut autem
 • Centrum Cieszyn 10 minut autem

Chci se podívat na dům s prodejcem


Kontaktujte nás
Nové zděné domy v obci Dolní žukov.
 • Dispozice 4kk
 • Plocha 105 m2
 • Zahrada 789 m2, 815 m2, 751 m2
 • Cena 6 390 000 Kč
 • Hypotéka od 5,40 %