Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Domy Orlová | NEO Homes

Domy Orlová


Nové domy na okraji Orlové

Projekt Orlová se pyšní dvěma rodinnými domy se zahradou, parkovacím stáním, terasou. Opět jsme pro vás pečlivě vybrali lokalitu, která je klidná, občansky vybavená a dostupná. Domy jsme pro vás projektovali tak aby si všichni členové domácnosti byli blízko, ale zároveň měl každý své soukromí. Dominantou domu je prostorný obývací pokoj s francouzským oknem a východem na terasu. Kuchyň je připravena na velkou linku s množstvím úložného prostoru a velkou pracovní plochou. K dispozici jsou také tři prostorné pokoje, kde lze umístit ložnici, dětský pokoj nebo také kancelář. Pokud si rádi dopřáváte dlouhé sprchy a koupele budete u nás v sedmém nebi, koupelnu jsme navrhovali s předními designéry, a tak se můžete těšit na moderní interiér, který vám rozhodně nezevšední. Všechny energetické záležitosti jsme navíc konzultovali s odborníky na energie, abychom zajistili energeticky úsporný standard. U domu najdete prostorné parkovací stání pro 2 auta i další návštěvy, velká panoramatická okna a další velmi propracované detaily, kterém vám bydlení v domě zpříjemní.


Maximum místa pro pohyb

Vedle prostorného obývacího pokoje s kuchyní jsou zde 3 pokoje, předsíň, technická místnost, velká koupelna s vanou a toaletou, 1 samostatné WC, půda a nelze opomenout také terasu s přístupem do zahrady. Střecha tvořena falcovanou krytinou v nadčasové antracitové barvě, ke které jsou sladěná také okna. Venkovní plochy jsme přizpůsobili moderním požadavkům pomocí zámkové dlažby. Dům je také rozšířen o parkovací stání.

Dva rodinné domy 4+kk se zahradou o velikosti 835m2 a 860m2 se nachází ve městě Orlová, které spadá pod okres Karviná. Z Orlové se tak rychle dostanete do velkých okolních měst jako je například Ostrava, Karviná nebo Havířov. Naše domy však najdete v klidné odlehlé oblasti v zástavbě rodinných domů. Námi vybraná lokalita se nachází v bezpečné vzdálenosti od hlavních cest a tak si můžete užívat sluníčko v klidu na zahradě. V Orlové najdete navíc zámek, statek a také klášter.

Bungalovy o ploše 105 m2 jsou projektovány v energeticky úsporném standardu včetně oken s šestikomorovými izolačními trojskly, aby byla v budoucnu zajištěna výrazná úspora nákladů na provoz a vytápění oproti běžnému standardu. Domy mají podlahové vytápění po celé ploše, které jsme navíc inovovali o možnost individuálního nastavení v každé místnosti. Pro všechny, kteří si rádi užívají zimu z pohodlí domova máme připraven také komín, ke kterému lze připojit kdykoliv krb. Energetická nenáročnost a módní trendy domu ušetří v budoucnu náklady domácnosti i životní prostředí.


Neplatíte nic navíc!

S námi ušetříte hned od začátku, protože neplatíte žádné provize realitním kancelářím. Zároveň neztrácíte čas výstavbou domu a můžete se téměř ihned nastěhovat. Dokonce nabízíme ještě jednu službu navíc – prodáme vaše stávající nemovitosti nebo je rovnou odkoupíme a převezmeme všechna rizika prodeje na sebe.


Rychlá dostupnost do okolních měst

 • 5 min do Petřvaldu autem
 • 10 min do Havířova autem
 • 15 min do Ostravy autem
 • 400 m od domu autobusová zastávka

Atraktivní místa v okolí domů

 • DinoPark 10 minut
 • Centrum Orlové 5 minut

Chci se podívat na dům s prodejcem


Kontaktujte nás
Nové domy na okraji Orlové se skvělou dostupností do centra. Klidná lokalita v zástavbě rodinných domů.
 • Dispozice 4kk
 • Plocha 105 m2
 • Zahrada 835 a 860 m2
 • Cena 5 590 000 Kč
 • Hypotéka od 1,79 %