Free cookie consent management tool by TermsFeed Policy Generator Domy Dětmarovice 2. etapa | NEO Homes

Dvojdomy Dětmarovice


DVOJDOMY DĚTMAROVICE

Lokalitu v obci Dětmarovice jsme Vám již představili, tentokrát pro Vás máme ještě něco dalšího. V této obci kousek od Karviné a nanejvýš 20 minut od Ostravy najdete skvělou občanskou vybavenost, ale to už jistě víte… nově zde najdete také naše DVOJDOMY. Projekt Dětmarovice jsme se rozhodli rozdělit na několik etap a tentokrát Vám představujeme etapu číslo 2. V této etapě najdete celkem dva dvojdomy.


Dvojdomy, o co vlastně jde a pro koho jsou vhodné?

Dvojdomy, které nabízíme jsou opravdu něčím výjimečným. Jedná se o domy se dvěma oddělenými bytovými jednotkami, ale také samostatnými vchody. Domy jsou situovány tak aby vždy bylo zachováno soukromí budoucího majitele, a tak si můžete bez obav vychutnat ranní kávu třeba přímo na terase. O dostatečné soukromí a klid se postará také speciální protihluková cihla, kterou jsme při stavbě domu využili. Zároveň pro Vás máme oddělené terasy, které jsou doplněny o velmi elegantní řešení formou dělící zástěny. Naše dvojdomy s pozemkem 600 m2 jsou vhodné pro všechny, kteří chtějí šetřit své náklady a třeba také pro ty, kteří by měli rádi na blízku svou rodinu či známé. Ale to vše bychom Vám raději ukázali přímo na osobní prohlídce. a v budoucnu zajištěna výrazná úspora nákladů na provoz a vytápění oproti běžnému standardu. Samozřejmostí jsou už i tepelná čerpadla a příprava pro krb, který si může majitel domu sám vybrat. Energetická nenáročnost domu tak ušetří v budoucnu náklady domácnosti.


A jak to v takové jednotce dvojdomu vypadá?

Samostatné bytové jednotky 4+kk mají rozlohu 71,2 m2. Dominantou našich dvojdomů je bezpochyby otevřený prostor, kterého jsme docílili zejména díky otevřenému obývacímu pokoji, který je spojen s kuchyní. Tentokrát jsme pro Vás v jedné z jednotek domu zajistili také kuchyňskou linku, takže Váš vysněný dům už je kompletně připraven! Volba bytové jednotky a stejně tak případné montáže a zařízení kuchyňské linky je na Vás. Rádi Vám ovšem se vším pomůžeme. Kromě obývací a kuchyňské části jsou k dispozici tři další pokoje, které lze využít jako ložnici, dětský pokoj, ložnici či pracovnu. Je jen na vás, jak si jednotlivé místnosti rozdělíte. Samozřejmostí je také prostorná koupelna a technická místnost a jelikož víme, že každý má rád své soukromí opět jsme do domu přidali rovnou dvě toalety. Dvojdomy jsou navrhnuty tak aby byla v budoucnu zajištěna, co největší úspora nákladů. Té dosáhneme zejména díky energeticky úspornému standardu třídy B. I u těchto domů najdete tepelná čerpadla. Tepelné čerpadlo jsme využili již u několikátého projektu, a tak víme, že je tepelné čerpadlo aktuálně tou nejlepší volbou. Každá jednotka má pak své čerpadlo stejně jako jímku a retenční nádrž, obě jednotky domu jsou tedy provozně nezávislé.


Tyto domy si můžete rezervovat JIŽ NYNÍ.


Neplatíte nic navíc!

S námi ušetříte hned od začátku, protože neplatíte žádné provize realitním kancelářím. Zároveň neztrácíte čas výstavbou domu a můžete se téměř ihned nastěhovat. Dokonce nabízíme ještě jednu službu navíc – prodáme vaše stávající nemovitosti nebo je rovnou odkoupíme a převezmeme všechna rizika prodeje na sebe.


Rychlá dostupnost do okolních měst

 • 10 minut autem do Karviné
 • 15 minut autem do Havířova
 • 20 minut autem do Ostravy

Atraktivní místa v okolí domů

 • DinoPark 10 minut autem
 • Hraniční přechod do Polské republiky 15 minut autem
 • Relax centrum Orlová 10 minut autem
 • Aquacentrum Bohumín 15 minut autem

Chci se podívat na dům s prodejcem


Kontaktujte nás
Nové dvojdomy v obci Dětmarovice.
 • Dispozice 4kk
 • Plocha 71,2 m2
 • Zahrada 700 m2
 • Cena 5 550 000 Kč
 • Hypotéka od 5,09 %